onze toller was lange tijd niet zindelijk, plaste overal in huis. Onze D.A. zei: laat haar de normale hoeveelheid drinken en dan niks meer, sommige honden drinken dwangmatig. Dit heeft goed geholpen. Wij hebben vijvers en die hebben we afgesloten voor onze hond.
Hallo . Ik heb een mannetjes chihuahua nu 5 maanden oud . Hij blijft maar binnen plassen. We gaan flink met hem wandelen. Dan doet ie goed zijn behoeftes .krijgt een compliment en een belonings snoepje. We zijn net binnen en bam daar plast ie weer neer . Als ie water ziet kan ie bewijze van spreken wel een moord er voor doen.. Ik heb zijn plas al laten na kijken dat was oke. Kan het zo zijn dat hin suikerziekte heeft . Ook omdat ie heel veel wil drinken .en zelfs zijn eigen plas weer wil op likken .. Of doen we iets fout . Vast vriendelijk bedank pita
Punt 12 is volgens de laatste studies achterhaald. Juist door de hond te troosten en zijn angst te erkennen laat je de hond zien dat hij altijd op jou kan bouwen. Zijn angsten negeren of de rug toekeren voelt voor de hond als een afwijzing.
Hou mij op de hoogte bij reacties.
Lees hier ons privacy statement
Controleer of alle velden correct zijn ingevuld.....
Bedankt voor je reactie! Je bericht is geplaatst. Naar de reacties.
Heb jij een leuke video of foto van je hond en wil je deze ook op de website hebben? Stuur deze dan in
Video Foto