De allergie is reeds begonnen toen Lowie 8 maand was. Voedingsallergie is uitgesloten, hij heeft nu voor de tweede keer cortisonebehandeling, de behandeling helpt voor een tijdje maar komt toch terug, als de allergie er de volgende keer door komt wordt er bloed afgenomen en testen gedaan, dan wordt er een serum aangemaakt. De kenmerken zijn jeuk, rode schilferachtige uitslag op de buik, soms braken en diarree.grt.
Beste Hilde, Ik reageer maar even...voor zover ik weet is het niet "eigen" bij Cotons om een allergie te hebben (ongetwijfeld zullen er Coton's zijn die allergisch zijn). Wanneer is die allergie bij Lowie begonnen? Al op puppyleeftijd of is dat later gekomen? Gebruik je b.v. andere schoonmaakmiddelen? Ben je overgestapt in de tussentijd op ander voer...Ga eerst even na of er specifieke zaken in je omgeving verandert zijn...... Als het goed is kan de dierenarts ook testjes uitvoeren wat voor allergie het is. Ik zou zelf voorzichtig zijn met de behandelingen met Cortison en daar niet te lang mee doorgaan. Corison is een hormoon en maakt de huid dun...dat kan ook weer voor verdere problemen gaan zorgen, waar je niet op te wachten zit, neem ik aan..... Hebben die behandelingen wel geholpen...of een beetje?Hoe kenmerkt de allergie zich? Een fijne avond en een poot voor Lowie
Lowie is ondertussen 18 maand, een heel plezant beestje, een eigen willetje,maar jammer genoeg heeft heeft hij een allergie , we weten nog niet aan wat hij allergisch is. Hij heeft reeds een tweede behandeling van cortisone gekregen en steeds komt de allergie terug. Is dit eigen aan dit ras ? Hij is nerveus in de auto, wat kan ik doen ?
Wij zijn weg van dit ras....eigenlijk bij toeval "ontdekt" en geen moment spijt van gehad....Onze Dinky is geweldig. Hij is sportief, makkelijk iets te leren, lief maar wil ook tijd voor zijn eigen ding. Hij is nu bijna vijf maanden en is al zindelijk, is dol op wandelingetjes, spelen en is ozo alert en vriendelijk. We kunnen ons geen beter hondje wensen...een echte schat!
Onze Lowie, nu vier maanden, is echt een plezant beestje. Hij is twee weken bij ons, heel wat positieve elementen aanwezig, maar wil niet aan de leiband lopen, ik denk dat hij een stijfkopke is, jammer want een wandelingske is nog niet van toepassing, heeft er iemand een tip hiervoor.
kan iemand mij vertellen wat ik kan doen om mijn Coton minder angstig te maken, ze schrikt ook snel
Hou mij op de hoogte bij reacties.
Plaats je bericht Lees hier ons privacy statement
Controleer of alle velden correct zijn ingevuld.....
Bedankt voor je reactie! Je bericht is geplaatst.
Zoek je vanwege omstandigheden een nieuwe baas voor je hond?
Plaats advertentie
Heb jij een leuke video of foto van je hond en wil je deze ook op de website hebben? Stuur deze dan in
Video Foto
Het vinden van een ras die past bij je levensstijl is de eerste en tevens belangrijkste stap naar een heerlijk leven samen met je hond.
Doe de test