De Beaglier is ontstaan door de kruising van twee rassen: de Beagle en de Cavalier King Charles Spaniel. Ze worden vaak aangeduid als een "designer hond" en zijn bijzonder populair in Australië.
Hallo, Ik heb ook een beaglier uit dat nestje. Wat leuk! Ik wil.graag met u in contact komen maar ik weet niet hoe.
wij hebben in november een beaglier gekocht in Berlicum bij de heer kuypers .Wat een geweldig beestje binnen twee maanden zindelijk en goed luisteren wij gaan 9-2-15 naar de cursus Ik hoop wel nog contact te krijgen met mensen die ook in de periode november ook een beaglier gekocht hebben bij kuypers u mag contact opnemen
Hou mij op de hoogte bij reacties.
Plaats je bericht Lees hier ons privacy statement
Controleer of alle velden correct zijn ingevuld.....
Bedankt voor je reactie! Je bericht is geplaatst.
Ben je een fokker en wil je een gratis vermelding?
Plaats advertentie
Zoek je vanwege omstandigheden een nieuwe baas voor je hond?
Heb jij een leuke video of foto van je hond en wil je deze ook op de website hebben? Stuur deze dan in
Video Foto
Het vinden van een ras die past bij je levensstijl is de eerste en tevens belangrijkste stap naar een heerlijk leven samen met je hond.
Doe de test